Навчальний процес

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти:

-Базовий компонент дошкільної освіти  (Богуш А. М., (наук. кер. «МЦФЕР-Україна». -  Наказ МОНмолодьспорту від 22.05.2012 № 615)

- освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (наук. кер. проекту – Огнев’юк В.О., авт. колектив – Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н.І. та ін.,)

- освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку ( авт. Колектив – Н.В.Гавриш, Т.О.Піроженко, Т.В.Панасюк та ін.).

Основні державні документи, які регламентують роботу дошкільного навчального закладу

Нормативно-правова база

1. Конституція України
2. Конвенція про права дитини
3.  Закон України "Про охорону дитинства"
4. Закон України "Про освіту"
5. Закон України "Про дошкільну освіту"
6. Програмно-методичними матеріалами МОН України, молоді та спорту; Міністерства охорони здоров'я.
7. Власним Статутом ДНЗ.

Нормативно-правові акти щодо організації та функціонування ДНЗ

1. Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305
2. Примірний статут дошкільного навчального закладу, затверджений Міністерством освіти і науки України від 24.04.2003р. № 257
3. Примірне положення "Про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю", затверджене наказом Міністрества освіти і науки України від 23.03.2005 № 178
4. Порядок державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.07.2001 № 553.
5. Лист Міністерства освіти і науки України від 27.11.2007 № 1/9-711 "Про проведення державної атестації дошкільних навчальних закладів".
6. Типове положення про атестацію педагогічних працівників
7. Інструкція з організації охорони життя і здоров'я дітей у дошкільних навчальних закладах, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 28.10.2008 № 985 "Про затвердження Інструкції з організації охорони життя і здоров'я дітей у дошкільних навчальних закладах"
8. Положення про порядок здійснення інноваційної освітної діяльності, затверджене наказом МОН України від 07.11.2000 № 522
9. Примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, наказ МОН України від 19.12.2017 р. № 1633